O našej spoločnosti

Dispo Line

Relay

Od roku 2002 sme zberali skúsenosti na domácom a taktiež európskom trhu. Vďaka profesionálnej komunikácii a nástrojom na riadenie projektov dokážeme splniť všetky časové plány a rozpočtové rámce Vášho projektu.

Naša priorita

Dôvera a spokojnosť zákazníka

Radi Vám pomôžeme s tvorbou interiéru či už v súlade s najmodernejšími trendmi, alebo v súlade s Vašou vlastnou vlastnou vysnívanou predstavou.

V akejkoľvek situácii sa sústredíme na požiadavky našich klientov a vzájomne hľadáme optimálne riešenia, ktoré splnia aj najnáročnejšie očakávania. Dlhoročné skúsenosti členov nášho tímu a desiatky úspešných realizácií u nás i v zahraničí Vám za každých okolností zaručia profesionálny prístup a bezproblémový priebeh celej realizácie projektu – od konzultácie, cenovej ponuky, cez vizualizáciu, projektovú dokumentáciu až po samotnú realizáciu.

Roky skúseností

Úspešných realizácií

Členovia výrobného tímu

Členovia technického tímu

AL AD AT BY BE BA BG HR CY CZ DK EE FI FR DE GR HU IS IE IT XK LV LI LT LU MK MT MD MC ME NL NO PL PT RO RU SM RS SK SI ES SE CH UA GB VA

Tím z DLR pristupoval pri projekte profesionálne a spoľahlivo. Keď sa objavili problémy pri stavebných prácach flexibilne reagovali na zmeny a nikdy nestáli bokom.

– Petra Ďurčeková, riaditeľka
Hotel pod Lipou, Modra

Chlapci z DLR nám už prirástli k srdcu a vieme sa na nich spoľahnúť, že veci riešia flexibilne a na problémy sa pozerajú z nášho uhla pohľadu.

– arch. Hansjörg Steixner
Hotelová sieť Harry´s Home

Pri projekte nášho hotela nám ľudia z DLR ušetrili rozpočet a pomáhali nám pri každom probléme. Pracovalo sa nám s nimi výborne a odporúčam všetkým, ktorí chcú dobré správy pri realizácii svojich projektov.

Tomáš Vranka, predseda predstavenstva
Hotel Slovakia

Skvelý interiérový dizajn je celý o detailoch, ktoré vdýchnu dušu každému priestoru. My tieto detaily neustále hľadáme a tvoríme tak, aby boli spolu v harmónii. Až keď pocítite tú správnu emóciu vieme, že sme vytvorili viac ako len pekný interiér – že sme vytvorili umenie.

Telefón

+421 907 777 137