O našej spoločnosti

Dispo Line

Relay

Od roku 2002 sme zberali skúsenosti na domácom a taktiež európskom trhu. Vďaka profesionálnej komunikácii a nástrojom na riadenie projektov dokážeme splniť všetky časové plány a rozpočtové rámce Vášho projektu.

Naša priorita

Dôvera a spokojnosť zákazníka

Radi Vám pomôžeme s tvorbou interiéru či už v súlade s najmodernejšími trendmi, alebo v súlade s Vašou vlastnou vlastnou vysnívanou predstavou.

V akejkoľvek situácii sa sústredíme na požiadavky našich klientov a vzájomne hľadáme optimálne riešenia, ktoré splnia aj najnáročnejšie očakávania. Dlhoročné skúsenosti členov nášho tímu a desiatky úspešných realizácií u nás i v zahraničí Vám za každých okolností zaručia profesionálny prístup a bezproblémový priebeh celej realizácie projektu – od konzultácie, cenovej ponuky, cez vizualizáciu, projektovú dokumentáciu až po samotnú realizáciu.

Roky skúseností

Úspešných realizácií

Členovia výrobného tímu

Členovia technického tímu

Tím z DLR pristupoval pri projekte profesionálne a spoľahlivo. Keď sa objavili problémy pri stavebných prácach flexibilne reagovali na zmeny a nikdy nestáli bokom.

– Petra Ďurčeková, riaditeľka
Hotel pod Lipou, Modra

Chlapci z DLR nám už prirástli k srdcu a vieme sa na nich spoľahnúť, že veci riešia flexibilne a na problémy sa pozerajú z nášho uhla pohľadu.

– arch. Hansjörg Steixner
Hotelová sieť Harry´s Home

Pri projekte nášho hotela nám ľudia z DLR ušetrili rozpočet a pomáhali nám pri každom probléme. Pracovalo sa nám s nimi výborne a odporúčam všetkým, ktorí chcú dobré správy pri realizácii svojich projektov.

Tomáš Vranka, predseda predstavenstva
Hotel Slovakia

Skvelý interiérový dizajn je celý o detailoch, ktoré vdýchnu dušu každému priestoru. My tieto detaily neustále hľadáme a tvoríme tak, aby boli spolu v harmónii. Až keď pocítite tú správnu emóciu vieme, že sme vytvorili viac ako len pekný interiér – že sme vytvorili umenie.

Telefón

+421 907 777 137