Naše služby

Spolupráca s nami vás

Baví.

Náš tím vám rád pomôže s výberom vhodných materiálov a farebných kombinácií pre váš zámer. Pri produkcii našich výrobkov využívame materiály iba od overených a renomovaných výrobcov. Sme odborníci v spracovaní špeciálnych a moderných materiálov. Od kameňa cez kovy až k špeciálnym farbám. Vďaka našim skúsenostiam profitujete z nášho dlhodobého know-how v oblasti návrhov, výroby, nákupu, vlastnej konštrukcie a technológií.

Skúsenosti a spolupráca

Žijeme našou prácou. 

Radi Vám pomôžeme s tvorbou interiéru či už v súlade s najmodernejšími trendmi, alebo v súlade s Vašou vlastnou vlastnou vysnívanou predstavou.

V akejkoľvek situácii sa sústredíme na požiadavky našich klientov a vzájomne hľadáme optimálne riešenia, ktoré splnia aj najnáročnejšie očakávania. Dlhoročné skúsenosti členov nášho tímu a desiatky úspešných realizácií u nás i v zahraničí Vám za každých okolností zaručia profesionálny prístup a bezproblémový priebeh celej realizácie projektu – od konzultácie, cenovej ponuky, cez vizualizáciu, projektovú dokumentáciu až po samotnú realizáciu.

Konzultácie a poradenstvo

Spoločne s Vami chceme premýšľať mimo bežných rámcov, pomôžeme Vám ponúknuť vybrať materiály a riešenia, ktoré budú motivovať vašich hostí, aby sa vrátili. Zároveň tým vieme dosiahnuť, aby vaše investované prostriedky mali čo najkratšiu návratnosť. Vieme šetriť tam kde sa dá a rozumieme prevádzke hotela alebo kancelárie.

Kompletný dizajn

Ak nemáte vlastného architekta a potrebujete jeho služby, poradíme Vám a doporučíme architekta z nášho portfólia. Určite spolu dosiahneme vzájomnú súhru materiálov a farieb, a vytvoríme harmonickú atmosféru, ktorá priťahuje. Máme radi dizajn a budú ho mať radi aj vaši zákazníci. Dôverujte nám a Vaši zákazníci to ocenia svojou trvalou návratnosťou.

Produkcia a dodávka

Z vedomostí, rozsiahleho technického know-how a pozitívnych skúseností nášho tímu profitujú najmä naši zákazníci. Výrobné tímy pracujú na našich projektoch už viac ako 20 rokov. Naše konštrukčné oddelenie má bohaté skúsenosti ako vyrábať čo najefektívnejšie. Vieme obsluhovať najnovšie technológie, ktorými disponujeme.

Projektový manažment

Od prvého nápadu až po odovzdanie kľúčov. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti v oblastiach koordinácie a optimalizácie, ktoré pri jednotlivých dodávkach umožňujú efektívny priebeh realizácie projektu. Naši projektoví manažéri rozumejú svojej profesii veľmi dobre a nenechajú Vás ako klienta strácať na projekte čas.

Skvelý interiérový dizajn je celý o detailoch, ktoré vdýchnu dušu každému priestoru. My tieto detaily neustále hľadáme a tvoríme tak, aby boli spolu v harmónii. Až keď pocítite tú správnu emóciu vieme, že sme vytvorili viac ako len pekný interiér – že sme vytvorili umenie.

Telefón

+421 907 777 137