O spoločnosti
Dispo Line Relay.

Dôvera a spokojnosť zákazníka - naša priorita

Od roku 2002 sme zberali skúsenosti na domácom a taktiež európskom trhu. Vďaka profesionálnej komunikácii a nástrojom na riadenie projektov dokážeme splniť všetky časové plány a rozpočtové rámce Vášho projektu.

Radi Vám pomôžeme s tvorbou interiéru či už v súlade s najmodernejšími trendmi, alebo v súlade s Vašou vlastnou vlastnou vysnívanou predstavou.

V akejkoľvek situácii sa sústredíme na požiadavky našich klientov a vzájomne hľadáme optimálne riešenia, ktoré splnia aj najnáročnejšie očakávania. Dlhoročné skúsenosti členov nášho tímu a desiatky úspešných realizácií u nás i v zahraničí Vám za každých okolností zaručia profesionálny prístup a bezproblémový priebeh celej realizácie projektu - od konzultácie, cenovej ponuky, cez vizualizáciu, projektovú dokumentáciu až po samotnú realizáciu.

20+

Rokov
Skúseností

137

Úspešných
Realizácií

65

Členný
výrobný tím

12

Členný
technický tím

Čo hovoria klienti?

Tím z DLR pristupoval pri projekte profesionálne a spoľahlivo. Keď sa aj objavili problémy pri stavebných prácach flexibilne reagovali na zmeny a nikdy nestáli bokom.

Petra Durčeková

Riaditeľka - Hotel Pod Lipou Modra

Chlapci z DLR nám už prirástli k srdcu a vieme sa na nich spoľahnúť, že veci riešia flexibilne a na problémy sa pozerajú z nášho uhla pohľadu.

arch. Hansjörg Steixner

Hotelová sieť Harry's Home

Pri projekte nášho hotela nám ľudia z DLR ušetrili rozpočet a pomáhali nám pri každom probléme. Pracovalo sa nám s nimi výborne a odporúčam všetkým ktorí chcú dobre správy pri realizácii svojich projektov.

Tomáš Vranka

Predseda predstavenstva - Hotel Slovakia

Aj po rokoch na seba spomíname a radi sa poučujeme ako starí partneri čo spolu veľa preskákali pri zariaďovaní študentských rezidencií vo Francúzsku.

Alain Bar

CEO - Adeco

Nikdy nestáli bokom pri riešení problémov a výrazne sa angažovali počas celej doby realizácie. Dobre sa nám s nimi pracovalo.

Helmut Wiesmeyer

CEO - IS Consult

Neváhajte nás kontaktovať !

Sme tu pre Vás - radi s Vami prekonzultujeme nezáväznú cenovú ponuku návrhu interiéru alebo inej Vami požadovanej služby. Máme radi výzvy - povedzte nám o Vašom projekte.