Interiérový dizajn, výroba nábytku a rekonštrukcie.

Prečo spolupracovať práve s nami?

Viac ako dve dekády skúseností a spolupráca s expertmi v oblasti výroby interiérov

Náš tím vám rád pomôžeme s výberom vhodných materiálov a farebných kombinácií pre váš zámer. Pri produkcii našich výrobkov využívame materiály iba od overených a renomovaných výrobcov. Sme odborníci v spracovaní špeciálnych a moderných materiálov. Od kameňa cez kovy až k špeciálnym farbám. Vďaka našim skúsenostiam profitujete z nášho dlhodobého know-how v oblasti návrhov, výroby, nákupu, vlastnej konštrukcie a technológií.

01.

Konzultujeme

02.

Dizajnujeme

03.

Vyrábame

04.

Riadime Projekty

Naše Služby

Konzultácie & Poradenstvo

Spoločne s Vami chceme premýšľať mimo bežných rámcov, pomôžeme Vám ponúknuť to, čo motivuje hostí, aby sa vrátili. Zároveň tým vieme dosiahnuť, aby vaše investované prostriedky mali čo najkratšiu návratnosť.

Kompletný Dizajn

Ak dosiahneme vzájomnú súhru materiálov a farieb, vytvoríme harmonickú atmosféru, ktorá priťahuje. Máme radi dizajn a budú ho mať radi aj vaši zákazníci. Dôverujte nám a Vaši zákazníci to ocenia svojou trvalou návratnosťou.

Produkcia & Dodávka

Z vedomostí, rozsiahleho technického know-how a pozitívnych skúseností nášho tímu profitujú najmä naši zákazníci. Výrobné tímy pracujú na našich projektoch už viac ako 20 rokov

Projektový Manažment

Od prvého nápadu až po odovzdanie kľúčov. Spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti v oblastiach koordinácie a optimalizácie, ktoré pri jednotlivých dodávkach umožňujú efektívny priebeh realizácie projektu.

Prvý krok k dokonalému interiéru.

Náš tím má len jeden jediný cieľ: Vás ako zákazníka porozumieť a nadchnúť. Sme pre Vás k dispozícii na telefóne aj mailom.